Wells Fargo

Wells Fargo відкриє кваліфікованим інвесторам доступ до криптовалют

Підрозділ з управління активами фінансового холдингу Wells Fargo відкриє кваліфікованим інвесторам доступ до криптовалют. Про це пише Business Insider з посиланням на президента Wells Fargo Investment Institute Даррела Кронка.

Wells Fargo Wealth and Investment Management (WIM) вже кілька місяців веде пошук «професійно керованого рішення». Підрозділ знаходиться на завершальній стадії due diligence.

За словами Кронка, запуск «активно керованої стратегії» для криптовалют запланований на середину червня.

«Ми вважаємо, що індустрія досягла того рівня зрілості, який дозволяє вважати криптовалюти життєздатними інвестиційними активами», – додав він.

Кронк підкреслив, що WIM вважає цифрові активи придатними для «альтернативних інвестицій». Вони не підходять для «стратегічного розподілу», але з їх допомогою можна диверсифікувати портфель.

У WIM входять Wells Fargo Private Bank, Abbot Downing і Wells Fargo Advisors. Підрозділ управляє активами на суму близько $ 2 трлн.

Нагадаємо, в грудні Wells Fargo назвав біткоін найприбутковішим інвестиційним активом 2020 року.

У травні 2021 року, платформа New York Digital Investment Group уклала партнерство з Фінтех-гігантом Fidelity National Information Services. Разом вони нададуть клієнтам банків доступ до криптовалют.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *