крипто ефір майнінг

Всього за один день «кити» купили понад 1 млн ефіру

Найбільший альткоін ефір (ETH) в кінці цього тижня торгується в районі $ тисячі шістсот п’ятьдесят-п’ять. Його капіталізація за минулу добу зросла більш ніж на 8% до $ 190,939 млрд.

У другій половині лютого кріпторинок пережив шоковий падіння. Ефір зазнав великих втрат разом з іншими цифровими валютами. Однак інтерес до цього активу з боку великих інвесторів або так званих “китів» не ослаб, а навпаки, тільки посилився.

За даними Santiment, всього за один день “кити” купили 1,03 млн ETH. Монети набували десять найбільших ефіріум-адрес, що орієнтуються на довгострокове зберігання криптовалюта. Вони купили монети на суму до $ 1,6 млрд – це найбільше одноденне накопичення за шість тижнів.

Дослідники також повідомили в Твіттері, що на даний момент під контролем цих “китів” знаходяться в загальній складності 16,86 млн ETH.

У звіті команди йдеться:

Топ-10 позабіржових китових адрес тепер тримають найбільший обсяг токенов ETH (16,86 млн) з липня 2016 року. 1 березня цими адресами були додані ще 1,03 млн токенов, що стало найвищим одноденним стрибком за шість тижнів!

Десять найбільших інвесторів акумулювали ефір на суму до $ 26,3 млрд. Під їх контролем знаходиться приблизно 14,6% від загальної пропозиції криптовалюта.

Накопичувальна тактика “китів зайвий раз доводить їх бажання грати в довгу. Причому великі інвестори збирають саме ефір, незважаючи на посилення конкуренції між блокчейнамі.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *