NFT

Вовк із Волл-стріт зацікавився NFT

У індустрії криптовалют досить багато видатних особистостей, які приєдналися до неї після кількох років критики. Джордан Белфорт, який раніше критикував біткоїн, а пізніше прогнозував підвищення його курсу до $ 100 000, тепер став затятим прихильником індустрії незамінних токенів.

Минулого та цього року NFT привернули увагу багатьох знаменитостей за межами криптовалютного простору.

Серед них гравець в американський футбол Том Бреді, баскетболіст Стеф Каррі, репер Емінем та світська левиця Періс Хілтон. Найбільші організації – Marvel Studios, DC, New York Knicks та інші, також у тій чи іншій формі увійшли до простору NFT.

УХ ТИ! Я ЛЮБЛЮ NFT-ТВІТТЕР! Я ТУТ І НІКОЛИ ЗВІТЛЯ НЕ ПІДУ! – заприсягся так званий вовк з Волл-стріт Джордан Белфорт, розмістивши відповідне зображення на своєму аватарі.

Ці слова справді інтригують, оскільки раніше Белфорт використав будь-яку можливість, щоб накинутися на головну криптовалюту та всю індустрію.

У 2018 році, коли за кілька місяців більшість токенів і біткоїн втратили більшу частину своєї вартості в доларах, відомий трейдер сказав, що ситуація з BTC нагадує йому про дні, коли він та його компанія обманювали людей.

Щобільше, він закликав інвесторів, які повірили в криптовалюти, уникати цього класу активів. На початку цього року Белфорт змінив свою позицію, зробивши прогноз ціни BTC $100000.

За його словами, пандемія COVID-19 та дії, вжиті урядами країн світу, повністю змінили його думку про актив. Тепер він, зважаючи на все, закохався у NFT і не планує з ними розлучатися.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *