Citygroup

В Citigroup розповіли про плани запуску сервісів на базі біткоіна

Фінансовий холдинг Citigroup планує відкрити сервіси по обміну та зберігання криптовалюти, але остаточного рішення ще не прийняв. Про це розповів глава по валютних ринках Citi Ітай Тучман в розмові з Financial Times.

Він зазначив, що банк спостерігає «дуже швидке» зростання інтересу до біткоіна з боку великих клієнтів починаючи з серпня 2020 року. Деякі інвестори цікавляться дослідженнями, тоді як інші хочуть торгувати різними монетами та фінансувати угоди з криптовалют.

«З нашої позиції існують різні можливості, і ми вивчаємо, де зможемо обслужити клієнтів краще. Це не буде внутрішнім підрозділом для торгівлі на власні кошти », – сказав він.

Тучман зазначив, що Citi не стане поспішати та відкриє сервіси, коли буде впевнений у своїй здатності створити щось цінне для клієнтів і одночасно прийнятне для регуляторів. «Ми не повинні робити щось, що є небезпечним і резонним. Я не боюся втратити можливість, тому що вважаю криптовалюту довгостроковим явищем. Це тільки початок ринку. Немає ніякої космічної гонитви, а місця вистачить не одному прапору », – пояснив він.

У березні Citi випустив доповідь на 108 сторінок, в якому допустив можливість перетворення біткоіна в «бажану валюту для світової торгівлі», попри це властивий йому «набір ризиків і перешкод».

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *