NFT

У США виставили на продаж автомобільний номер у парі з NFT за 5888 ETH

У штаті Каліфорнія продають фізичний номерний знак із літерами «ММ» у парі з NFT, який виставлений на маркетплейсі OpnSea. Вартість комплекту – 5888 ETH ($25,6 млн за курсом на момент написання).

У 2017 році місцева влада дозволила власникам автомобільних номерів їх перепродаж. У Каліфорнії на номерах використовуються від двох до семи символів — два є рідкісними, а особливо цінуються символи, що повторюються.

Знак з літерами «ММ», згідно з присвяченим йому сайтом, буквально «один на мільйон», враховуючи загальну кількість зареєстрованих у штаті автомобілів (35 млн).

На зворотному боці знака нанесений QR-код незамінного токена. Якщо власник знайде покупця, номер стане найціннішим в автомобільній історії — поки що лідером є знак «1» в Абу-Дабі, проданий за $14,2 млн.

Судячи з облікового запису власника, номер встановлений на McLaren 765 LT. За даними ЗМІ, вартість суперкара набагато нижче за знак — $375 000.

Раніше екосистема Waves.tech продала незамінний токен за найвищою ціною серед подібних угод поза блокчейном Ethereum 1 млн USDN.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *