5 Липня 2021 в 19:27
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

У понеділок біткоін подешевшав на $ 2,5 тис.

Ціна біткоіна
Share this page to Telegram

Вартість першої криптовалюти почала знижуватися після того, як в ніч на 5 липня вона наблизилася до позначки в $ 36 тис.
У понеділок, 5 липня курс біткоіна знизився на $ 2,5 тис., до поточних оцінок в $ 33,4 тис. Вночі котирування криптовалюти досягали $ 35,9 тис., після чого почали знижуватися. Ринкова капіталізація біткоіна на 16:00 становить $ 628 млрд при добових обсягах торгів в $ 24 млрд, за даними CoinGecko.

Біткоін знаходиться під тиском з того часу, як майнери почали залишати Китай. У чотирьох провінціях введена повна заборона на видобуток криптовалюти, а місцевим банкам і іншим фінансовим організаціям заборонили проводити операції, пов’язані з цифровими активами.

Минулого тижня гендиректор Galaxy Digital Майк Новограц назвав відхід майнерів з Китаю позитивною подією для криптовалют. За словами Новограца, жорсткі заборони не змогли знищити біткоін, а міграція майнерів – це «великий позитив».

Водночас гендиректор криптоаналітичної компанії ADVFN Клем Чемберс попередив, що курс біткоіна може впасти до $ 10 тис. і навіть до $ 7 тис., перш ніж повернеться до зростання. Чемберс пояснив свій прогноз повторюваними ринковими циклами першої криптовалюти.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар