Morgan Stanley

У Morgan Stanley передбачили запуск банками депозитів у стейблкоїнах

Банки спробують отримати вигоду від попиту на депозити в стейблкоїнах на тлі експоненційного зростання ринку. Про це йдеться у звіті провідного стратега з криптовалютів Morgan Stanley Шини Шо, пише CoinDesk.

У звіті топ-менеджер вказала на зростання ринку «стабільних монет» із $20 млрд на початку року до поточних $137,7 млрд.

Стейблкоіни дозволяють отримувати часом понад 5% річних по криптодепозитам та відкривають доступ до DeFi-сектору. Шо вважає, що регулятори та уряди неминуче відреагують.

За оцінками стратега, криптовалюти торгуються нарівні з ризиковими активами завдяки активному використанню левериджу, а також фіскальним та монетарним стимулам.

Також вона відзначила зростання інтересу до цифрових активів з боку інституційних інвесторів. Альткоїни відтягують частку ринку у біткоїну через нижчі ціни в доларах США та різноманітні сценарії використання, додала Шо. За її словами, слід очікувати на продовження «битви блокчейнів».

Через посилення інтересу до криптовалютів з боку інституційних інвесторів зростає ризик підвищення концентрації біткоїну в руках певної групи інвесторів, додала експерт.

Нагадаємо, у вересні Morgan Stanley створив підрозділ аналізу криптовалют, перевівши на позицію головного аналітика Шину Шо. До цього вона обіймала посаду головного стратега з валютних ринків.

У жовтні інвестиційний банк рекомендував радникам утриматися від купівлі біткоін-ETF клієнтам. Раніше його голова Джеймс Горман назвав невеликим інтерес до цифрових активів серед клієнтів.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.