Shiba Inu

У 2022 році Shiba Inu сконцентрується на нових способах застосування

Shiba Inu (SHIB) прагне розширити варіанти використання на ринку криптовалют, щоб у 2022 році виглядати привабливіше та яскравіше.

Розуміючи, що довгострокові трейдери обирають криптовалюту на основі сценаріїв її використання, новий план SHIB може зміцнити віру утримувачів у токен. На цей час ми бачимо, що ціна SHIB впала майже на 50%, і поки що важко прогнозувати, як вона поводитиметься протягом наступного року.

Цікаво, що проєкт, що розпочався як ще одна криптовалюта-мем, вже добився лістингу нативного токена SHIB на великих криптобіржах і доданий до багатьох платіжних криптосервісів, які приймають їх як платіжний засіб.

Крім того, за словами співзасновника SHIB Ріоші, крім пошуку нових сценаріїв використання зараз Shiba Inu формує власний метавсесвіт Oshiverse.

Ми працюємо над багатьма аспектами Shiba Inu, включаючи Shibarium, Shi, Shibanet, децентралізовану гру Shiboshi, інкубатор та багато іншого, що не стане очевидним до найближчого майбутнього.

Якщо хоча 30% з перерахованого буде реалізовано, Shiba Inu знову може стати лідером 2022 року, як зростання токенів, так і інтенсивності використання.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.