EOS

Творець EOS має намір вивести свою криптобіржу на фондовий ринок при оцінці в $ 9 млрд

Фірма Bullish в п’ятницю оголосила про досягнення угоди на лістинг своїх цінних паперів на Нью-Йоркській фондовій біржі за допомогою злиття зі спеціалізованою компанією по цільовим злиттям і поглинань (SPAC) Far Peak Acquisition, пише Reuters.

Bullish була анонсована в травні компанією Block.One, що стоїть за розробкою криптовалюти EOS. До кінця року вона має намір запустити власну криптобіржу. Bullish отримала підтримку співзасновника PayPal Пітера Тіля, британського фондового керівника Алана Говарда, азійського мільярдера Річарда Лі, а також Galaxy Digital Майка Новограца і японського банку Nomura.

Очікується, що оцінка нової освіти складе близько $ 9 млрд. Значення буде скориговано до моменту закриття угоди на підставі цін криптовалютних активів, повідомили в Bullish. Для порівняння, поточна капіталізація біржі Coinbase, що вийшла на фондовий ринок у квітні, становить $ 52 млрд. Злиття має бути завершено до кінця 2021 року після схвалення акціонерами Far Peak і регуляторами.


«Вихід Bullish на фондовий ринок дозволить нашим клієнтам стати частиною компанії шляхом придбання її акцій без регуляторних неоднозначностей або обмежень на юрисдикції, які притаманні токену з розподіленим прибутком», – заявив генеральний директор Block.One Брендан Бламер.


У четвер про свої плани щодо виходу на фондовий ринок за допомогою SPAC оголосив емітент стейблкоінів Circle.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.