Біткоін

Трейдер назвав умови для зростання ціни біткоїну

Про поточну ситуацію на ринку розповідає практик трейдер та засновник проєкту Crypto Shaman Вадим Шовкун.

Загострена геополітична ситуація призвела до зниження фондових та криптовалютних ринків. Зараз вказати, куди зі 100% ймовірністю рушить ціна досить важко, але можна розглянути деякі сигнали.

Все зниження, починаючи з $44 000, затискається у низхідному клині. Ціна практично підійшла до PoC двотижневого проторгування у січні. 21 лютого було влито досить великий обсяг на купівлю, який можна порівняти з обсягом за 10 лютого. Якщо останній можна характеризувати як продаж (через поглинання), то сьогоднішній — як покупки на цю мить.

біткоін

Необхідно відзначити й ведмежі моменти. Індекс S&P 500 поглинув весь відскок за останні тижні. Тижневий таймфрейм біткоїну має дві поспіль ведмежі свічки з пінбарами зверху. Імпульсне зростання з початку лютого повністю поглинене і місячний таймфрейм у моменті має довгу тінь зверху.

Поки ціна вища за позначку $37 000, очікування лонгові. Для формування повноцінного зростання необхідний боковик кілька днів в області $38 000-$39 000, а також прояв покупців на індексі S&P 500.

У такому випадку слід також стежити за геополітичною ситуацією — для повноцінного зростання ситуація має вийти на певне плато, щоб щонайменше кілька днів не тривало нагнітання.

Закріплення нижче за $37 000 (PoC) змусить переглядати ситуацію на користь оновлення мінімуму під $33 000.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.