KNC

Токен KNC у місяці, що минає, виріс на 57%: деталі

Попри помітне падіння вартості провідних криптовалют, багато альткоїнів відмовилися слідувати за негативним сценарієм спекулянтів, впевненими кроками піднімаючись ціновими сходами. Так, наприклад, токен проєкту Kyber Network – KNC, за минулий період цього місяця зміг вирости на 57%.

Ця новина, особливо на тлі ситуації на ринку, привернула увагу багатьох аналітиків та ЗМІ. Експерти почали активно ділитися своїми припущеннями та міркуваннями щодо причин, що спровокували подорожчання KNC.

Велика кількість аналітиків, які встигли проаналізувати досить солідний місячний приріст активу, дійшли єдиної думки, виділивши дві основні причини подорожчання KNC. Так, за словами експертів, зростання ціни монети могло спровокувати нещодавня інтеграція проєкту Kyber Network з багатьма криптовалютними біржами та платформами. Крім цього, відзначають фахівці, не можна скидати з рахунків і оновлення екосистеми токена – в січні відбувся запуск Kyber 3.0, який, до речі, також включав повний ребрендинг KyberSwap.

Серед нововведень, якими станом на сьогодні може похвалитися Kyber Network, спрощення процесу обміну валют та удосконалення інтерфейсу KyberSwap. Що стосується укладання нових партнерських відносин, то цього місяця крипто-проект оголосив про співпрацю одночасно з шістьма блокчейн-платформами: Ethereum, Polygon, Binance Smart Chain, Avalanche, Fantom та Cronos.

Таким чином, на тлі вищезгаданих новин, як встигли відзначити експерти, токен KNC і виріс у вартості на 57%. Примітно, що цінового дна актив досяг також цього місяця, 6 січня – тоді монета торгувалася в радіусі $1,18. На момент написання матеріалу вартість KNC дорівнює позначці $1,87.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що ще один з альткоїнів – SAND, попри загальний настрій на ринку цифрових активів, продемонстрував різке підвищення в ціні.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.