Baby Shark

Токен Baby Shark подорожчав майже втричі після твіта Ілона Маска

Бізнесмен згадав в Twitter відеоролик з аналогічною назвою, який був опублікований на YouTube у 2016 році та набрав 8,7 млрд переглядів.
Вартість токена Baby Shark зросла на 180% після згадки в Twitter генеральним директором Tesla і SpaceX Ілоном Маском дитячого відеокліпу з аналогічною назвою. Бізнесмен написав: «Baby Shark всіх розносить! Більше переглядів, ніж людей [на планеті] ».

Відеоролик був створений підконтрольною Samsung Publishing компанією SmartStudy і зібрав понад 8,7 млрд переглядів на YouTube. На відеохостинг ролик був доданий у 2016 році.

За даними CoinGecko, ціна токена Baby Shark досягала позначки в $ 0,00000001, а обсяг торгів збільшувався до $ 162 тис. Цифрова монета не представлена ​​ні на одній криптобіржі. Вона торгується тільки на децентралізованій платформі PancakeSwap.

На сайті проєкту Baby Shark йдеться, що токен розроблений на базі Binance Smart Chain і його метою є створення нової дефляційної токеноміки, а також співпраця з некомерційними організаціями, що займаються очищеннями світових океанів.

Згадка Ілона Маска відеоролика Baby Shark також призвела до зростання акцій Samsung Publishing на 10,1%. На закриття торгів Корейської біржі зростання паперів південнокорейської компанії склало 6,29% – їх вартість досягла 47,3 тис. корейських вон.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *