Біткоін

Точка зору: уряди і регулятори зупинять біткоін

Паскаль Бланк, інвестиційний директор одного з найбільших у світі керівників активами Amundi, заявив, що уряду і регулювальним органам «зупинять музику» для біткоіна. Про це повідомляє Reuters.

Топменеджер французької компанії, під управлінням якої знаходяться активи на суму понад € 1,7 трлн, назвав криптовалюти «фарсом» і симптомом утворення міхурів на фінансових ринках.

«Біткоін запам’ятають за те, що він підштовхнув центральні банки до впровадження цифрових грошей. Уряду і керівним органам в кінцевому підсумку зупинять музику », – сказав Бланк.

За його словами, для інвесторів було набагато важливіше наростити свої позиції в юані, а потім диверсифікуватись в криптовалюти.

У березні фахівці Amundi, яка в Європі за обсягом активів поступається тільки Allianz, опублікували дослідження ринку криптовалют. У ньому вони відзначили низьку ліквідність цифрових активів і можливість обвалу котирувань внаслідок жорсткого регулювання.

На їхню думку, операційна стійкість децентралізованих систем викликає питання, при цьому використання криптовалют як платіжного засобу здатне дестабілізувати фінансову систему.

Нагадаємо, CEO Gemini Тайлер Уінклвосс висловив упевненість, що біткоін досяг надто високого рівня прийняття, щоб потрапити під регуляторну заборону навіть в США.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *