Three Arrows Capital

Three Arrows Capital та Crypto.com Capital підтримали WOO Network у раунді на $30 млн

Мережа WOO Network залучила $30 млн у рамках раунду фінансування Серії A, що пройшов за участю Three Arrows Capital, Crypto.com Capital, Avalanche Foundation та інших інвесторів. Про це ForkLog повідомили представники проєкту.

Сума залучених коштів удвічі перевищила очікувану. Частину спрямують на глобальну експансію. WOO Network відкриє регіональний офіс НДДКР у Варшаві.

Інвестиції також будуть використані для розширення лінійки продуктів на криптовалютні деривативи, соціальний трейдинг та DeFi-продукти, орієнтовані на торгівлю та підвищення прибутковості.

До мережі WOO Network входять централізована торгова платформа WOO X, децентралізований обмінник WOOFi, а також рішення для інституційних клієнтів WOO Trade.

З початку 2020 року до жовтня 2021 року торговельний обсяг мережі зріс з $20 млн до $1 млрд на день. У середині вересня середній щоденний обсяг досяг рекордного максимуму $2,6 млрд.

Нагадаємо, у вересні 2021 року Three Arrows Capital спільно з Polychain очолили раунд фінансування Avalanche Foundation на $230 млн.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *