11 Листопада 2022 в 18:37
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Tether опублікувала підтвердження резервів USDT

Tether
Share this page to Telegram

Компанія Tether Holdings Limited, яка є емітентом найбільшого у світі стейблкоіна USDT, опублікувала щоквартальний аудиторський висновок, підготовлений незалежною фірмою BDO. Атестація підтвердила правдивість звіту про резерви (CRR) Tether на 30 вересня 2022 року. Документ відбив силу балансів, розкривши значне скорочення інвестицій у комерційні папери та сумарне збільшення вливань у скарбничі векселі США.

Резерви Tether визнані ліквідними, оскільки більша частина інвестицій (82%) зберігається у вигляді готівкових та грошових еквівалентів та інших короткострокових депозитів. Крім того, у звіті заявлено, що частка комерційних паперів становила всього 0,07% від загальної суми. Tether скоротив їх більш ніж на $24 млрд без збитків протягом 2022 року, виконавши всі свої обіцянки та зобов’язання перед спільнотою. Скарбничі векселі США становили вагому частку резервів (понад 58%).

Техдиректор організації Паоло Ардоіно заявив, що Tether з гордістю представила консолідований звіт про резерви, який дозволив зміцнити позиції компанії у ролі лідера індустрії у питаннях прозорості. За його словами, атестація стала ще одним свідченням прихильності до спільноти та здатності виконувати обіцянки.

Ардоніо заявив, що Tether (USDT) є найбільш використовуваною стабільною монетою на ринку криптовалют, а сама компанія отримує вагомий прибуток у результаті своєї діяльності. Тільки минулого кварталу до надлишкових резервів було додано ще $60 млн. Аналітики фірми також склали позитивний прогноз на останній звітний період цього року.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар