NFT

Телеканал FOX створить перший в історії мультсеріал на блокчейні

Спільно з новим комедійним анімаційним серіалом буде запущена торговельна площадка з токенізованими цифровими товарами та NFT.
Телеканал FOX у співпраці з творцем анімаційного серіалу «Рік і Морті» Деном Хармоні створить новий комедійний мультсеріал «Krapopolis», який стане першим в історії анімаційним серіалом на блокчейні, повідомляє Hollywood Reporter. З показом мультсеріалу буде запущена торговельна площадка з токенізованими цифровими товарами та невзаємозамінними токенами (NFT). Також творці «Krapopolis» пообіцяли нагороджувати найактивніших глядачів токенами, що відкривають ексклюзивний контент.

FOX оголосила про запуск нової компанії Blockchain Creative labs, яка буде керувати торговим майданчиком для «Krapopolis» та інших майбутніх проєктів.

Раніше стало відомо, що комедія «Тримайся щосили» ( «Hold on for Dear Life») стане першим серіалом, знімання якого спонсорувались криптовалютою. Сценарій картини знаходиться в розробці. Проєктом займається незалежна продюсерська компанія Beacon Pictures. Знімання серіалу планують почати в Пуерто-Рико в серпні поточного року.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *