Що таке біткоін

Технічні індикатори підтримують потенціал продовження зростання ціни BTC

Після бичачого прориву 8 березня біткоін продовжує зміцнюватися і готовий до зростання в напрямку лінії опору поточного короткострокового патерну.

Біткоіни націлився на $ 56,000


Біткоіни (ВТС) зробив 8 березня бичачий пробій в області опору $ 51 900 і з тих пір продовжує зростання.

9 березня ціна досягла максимуму на $ 55 803, після чого сформувала ведмежу свічку і різко знизилася. Максимум був відзначений безпосередньо над рівнем Фібо 0.786 корекції останнього зниження.

Відповідно, в даний час курс BTC торгується між підтримкою на $ 51 900 і опором на $ 55 000.

Індикатори MACD і RSI ростуть, підтримуючи потенціал продовження зростання.

Паралельний канал


При більш детальному розгляді можна побачити, що біткоін з 28 лютого торгується всередині паралельного висхідного каналу. Нерідко паралельні канали є вказівкою на корективну динаміку, яка може припускати прийдешній ведмежий прорив.

Втім, BTC зробив відскік від серединної лінії цього каналу і росте. На момент написання ціна рухається до опору цього каналу. Залежно від того, коли ціна досягне цієї лінії, вона може збігтися з історичним максимумом $ 58 532, зазначеним 21 лютого.

Подальша доля тренда буде залежати від того, чи вдасться курсу BTC пробити цей бар’єр або ж ціна відскочить від нього. Поведінка ціни покаже, чи маємо ми справу з новим імпульсом або корективний зростанням.

Хвильовий аналіз BTC


Результати хвильового аналізу припускають, що курс BTC знаходиться в п’ятій – і заключній – підволні довгострокової п’ятихвильовий імпульсної структури.

Найбільш імовірною метою цього ходу може стати діапазон $ 63 882- $ 66 548.

Рівень скасування даного сценарію був пересунутий вище і тепер перебуває під $ 46 294. Відповідно, зниження під $ 46 294 буде означати, що BTC готовий рухатися далі на південь.

Висновок


Таким чином, очікується, що біткоіни продовжить рости в напрямку лінії опору поточного каналу. Подальша доля тренда буде залежати від того, чи вдасться курсу BTC пробити цей бар’єр або ж ціна відкотиться від нього.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *