Новини криптовалют

Сумарна капіталізація криптовалют досягла 2,4 трлн доларів

Цілий ряд альткоінів демонструють рекордне зростання.

На ринок цифрових активів продовжують надходити фінансові потоки, в результаті чого сумарна оцінка всіх таких активів 6 травня досягла історичного максимуму у 2,4 трлн доларів. Примітно, що зараз цілий ряд альткоінів демонструє сильнішу цінову динаміку, ніж біткоіни.

Більш того, біткоіни зі своїм приростом у 98% з початку поточного року виглядає, так само як ситуація з золотом і ключовими фондовими індексами США: якщо Dow Jones і Nasdaq оновлюють історичні максимуми, то дорогоцінний метал за останні 12 місяців демонструє слабке зростання в 5,03 %, а з початку поточного року взагалі показує негативну динаміку (-4,61%).

У криптосфері на тлі рекордного зростання ціни Dogecoin на 14054% з початку поточного року, біткоін зі своєю надбавкою виглядає дуже блідо і розглядається деякими експертами як «цифрове золото», тобто як консервативний варіант інвестування в криптосфері.

Ще одним важливим моментом є те, що приплив коштів спостерігається не тільки в Dogecoin. Так, рекордне зростання з початку поточного року фіксується по цифрових активам Solana (+ 2818%), Terra (+ 2435%), BTT: (+ 2267%), Ethereum Classic (+ 1609%), Binance Coin (+ 1605%), VeChain (+ 1017%), Cardano (+ 743%), Uniswap (+ 718%), XRP (+ 615%), Filecoin (+ 528%), Polkadot (+ 331%), Ethereum (+ 378%), Litecoin (+ 174%).

Серед цих цифрових активів є як ті, які є нативними токенами проектів з перспективними інноваціями, так і ті, доля яких, як, в разі, з XRP не визначена навіть з точки зору ставлення до них з боку американської Комісії з цінних паперів і бірж ( SEC). Єдине, що об’єднує ці цифрові активи – величезна прибутковість по них з початку року.

При цьому цікаво, що акції найбільшої американської криптобіржі Coinbase тепер торгуються на 40% від їх максимуму після проведеного недавно IPO. Таким чином, інвестори вважають за краще, якщо вони орієнтуються на інновації у вигляді блокчейну і цифрові активи, вкладати кошти безпосередньо в цифрові активи, а не в акції Coinbase, яка все ж залишається важливим інфраструктурним учасником криптосфери.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *