Stellar Foundation

Stellar Foundation інвестував в криптобіржу Мексики $ 15 млн

Оператор цифрового гаманця і біржі з Мехіко Airtm отримав $ 15 млн фінансування від Stellar Development Foundation (SDF), таким чином організація прагне розширити фінансові послуги та впровадження криптовалюти в Латинській Америці.

Інвестиції дозволять Airtm інтегруватися зі Stellar в наступному році та надавати своїм користувачам доступ до глобальних фінансових послуг.

Airtm працює тому, що фінансові системи в усьому світі, що розвивається не відповідають потребам людей, – зауважив генеральний директор Airtm Рубен Галиндо Штекель.

Завдяки цим інвестиціям і нашій інтеграції з мережею Stellar ми продовжимо виконувати нашу місію – допомагати споживачам і підприємствам отримувати стабільні гроші, які зберігають свою цінність … які можна змінювати в місцевій валюті в будь-який час і в будь-якому місці.

Stellar Development Foundation – це некомерційна організація, яка використовує технологію блокчейн для оптимізації глобальних фінансових послуг. Тільки в цьому році його Enterprise Fund інвестував в кілька проєктів. Сюди входять інвестиції в розмірі $ 5 млн у Wyre і 750 тисяч доларів для платіжної платформи Cowrie, розташованої в Нігерії.

Латинська Америка є основним напрямком діяльності SDF, з огляду на залежність континенту від готівкових платежів. Як відзначили в SDF, у 2020 році 91% всіх транзакцій в Мексиці як і раніше здійснюються готівкою.

Схоже, прийняття цифрової валюти набирає обертів в Мексиці, завдяки чому місцева біржа Bitso стала першою криптоплатформою на континенті з оборотом в мільярд доларів.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *