Stellar Development Foundation

Stellar Development Foundation стала членом Асоціації українських банків

Некомерційна організація Stellar Development Foundation (SDF), що стоїть за розробкою однойменного блокчейну, приєдналася до Асоціації українських банків.

SDF is honored to join the Association of Ukrainian Banks, which promotes the development of the national banking system and financial services. We’re excited to collaborate and deliver on the promise of blockchain technology for Ukraine.https://t.co/nYT3pNqFrp

— Stellar (@StellarOrg) June 30, 2021

SDF стане незалежним консультантом Асоціації з питань розвитку цифрової економіки й впровадження технології блокчейн в Україні.

Створена в 1990 році Асоціація українських банків займається розвитком національної банківської системи. На поточний момент в організацію входять понад 45 членів.

Нагадаємо, в січні Україна оголосила про вибір блокчейну Stellar для побудови екосистеми віртуальних активів і сприяння випуску національної цифрової валюти.

30 червня Верховна Рада прийняла в другому читанні й в цілому закон «Про платіжні послуги», який в тому числі регламентує загальні принципи випуску цифрових валют центробанків (CBDC).

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.