Ethereum

Standard Chartered: Ethereum в кілька разів перевершить біткоін за темпами зростання ціни

Аналітики Standard Chartered позитивно оцінили майбутні перспективи біткоіна та Ethereum. Останній, за їхніми оцінками, може зрости до $ 35 000. Про це повідомляє The Block з посиланням на перший присвячений криптовалютам звіт британської фінустанови.

Команда дослідників порівняла Ethereum з фінансовим ринком, де відбуваються операції кредитування, страхування та біржового обміну. Біткоін, на їхню думку, більше схожий на валюту. З огляду на ширший спектр юзкейсів, капіталізація ефіру згодом досягне показника першої криптовалюти.

Аналітики спрогнозували ціну біткоіна в межах $ 50 000- $ 175 000, а Ethereum – в діапазоні $ 26 000- $ 35 000. Але перш ніж ефір досягне таких висот, ціна біткоіна повинна подолати позначку $ 175 000. З огляду на поточні курси BTC і ETH, криптовалюти повинні вирости в три та десять разів відповідно для підтвердження прогнозу.

«Хоч у перспективі прибутковість від вкладень в ETH може перевершити показник BTC, ризики також вищі», – підкреслили представники банку.

Нагадаємо, підтримуваний Standard Chartered і Northern Trust кастодіан криптовалют Zodia Сustody отримав ліцензію Управління з фінансового нагляду Великобританії.

У червні Standard Chartered уклала співпрацю з азійською компанією BC Group для запуску криптовалютної біржі для інституціональних клієнтів.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *