7 Вересня 2021 в 20:53
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Standard Chartered: Ethereum в кілька разів перевершить біткоін за темпами зростання ціни

Ethereum
Share this page to Telegram

Аналітики Standard Chartered позитивно оцінили майбутні перспективи біткоіна та Ethereum. Останній, за їхніми оцінками, може зрости до $ 35 000. Про це повідомляє The Block з посиланням на перший присвячений криптовалютам звіт британської фінустанови.

Команда дослідників порівняла Ethereum з фінансовим ринком, де відбуваються операції кредитування, страхування та біржового обміну. Біткоін, на їхню думку, більше схожий на валюту. З огляду на ширший спектр юзкейсів, капіталізація ефіру згодом досягне показника першої криптовалюти.

Аналітики спрогнозували ціну біткоіна в межах $ 50 000- $ 175 000, а Ethereum – в діапазоні $ 26 000- $ 35 000. Але перш ніж ефір досягне таких висот, ціна біткоіна повинна подолати позначку $ 175 000. З огляду на поточні курси BTC і ETH, криптовалюти повинні вирости в три та десять разів відповідно для підтвердження прогнозу.

«Хоч у перспективі прибутковість від вкладень в ETH може перевершити показник BTC, ризики також вищі», – підкреслили представники банку.

Нагадаємо, підтримуваний Standard Chartered і Northern Trust кастодіан криптовалют Zodia Сustody отримав ліцензію Управління з фінансового нагляду Великобританії.

У червні Standard Chartered уклала співпрацю з азійською компанією BC Group для запуску криптовалютної біржі для інституціональних клієнтів.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар