3 Грудня 2022 в 09:19
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Співзасновник MetaMask готовий виступити проти Apple

MetaMask
Share this page to Telegram

Співзасновник MetaMask та колишній співробітник корпорації Apple Ден Фінлі повідомив, що повністю підтримує криптовалютну індустрію, яка вирішила відмовитися від Apple App Store. За словами фахівця, податок у розмірі 30%, що діє на майданчику, на покупки є прямим зловживанням повноваженнями та монополізацією.

Це стало відповіддю Дена Фінлі на новину про те, що програма Coinbase Wallet була заблокована в App Store доти, доки вона не призупинила функцію передачі токенів NFT. У четвер, 1 грудня, представники Coinbase Wallet повідомили, що його клієнти більше не зможуть обмінюватися NFT у додатку для iOS. Також акцентувалася увага, якщо навіть клієнт буде готовий заплатити великий податок, він все одно не зможе проводити операції з незамінними токенами, оскільки Apple не інтегрувала підтримку блокчейну Ethereum.

Своєю чергою Ден Фінлі зазначив, що і всі інші гаманці чекає на ту ж саму долю. При цьому він підтвердив: MetaMask готовий відмовитись від екосистеми Apple. Фахівці наголошують, що поки не ясно, що це означатиме для користувачів MetaMask на iOS, оскільки офіційних коментарів щодо подальших дій немає.

Варто зазначити, що Фінлі далеко не перший представник криптоіндустрії, який висловив явну зневагу до фінансової політики Apple. Раніше глава Epic Games Тім Суїні та генеральний директор Polygon Studios заявили, що введення податку в розмірі 30% — це справжнісіньке грабіжництво.

Експерти наголошують, що подібна політика Apple може виявитися нонсенсом у світі, який прагне повсюдної цифровізації. Наприклад, та сама компанія Amazon продає свої товари через додатки, при цьому не оподатковує користувачів.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар