8 Березня 2022 в 12:21
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Співзасновник Apple Стів Возняк: Більшість криптопроектів – шахрайство

Stiv-Voznyak-1024x683

Один із творців компанії Apple розкритикував практику заманювання потенційних криптоінвесторів рекламою токенів знаменитостями.

Стів Возняк в інтерв’ю звернув увагу на те, що зараз щодня створюється величезна кількість альткоїнів. Возняк розкритикував криптоактиви, у тому числі криптовалюти-меми та невзаємозамінні токени, назвавши більшість із них шахрайськими. На його думку, творці подібних токенів намагаються заманити потенційних інвесторів, вдаючись до послуг акторів, музикантів та інших зірок, щоб завоювати довіру покупців.

«Будь-який може створити новий токен і розрекламувати його за допомогою відомої особи. Навіть на ранньому етапі емітенти можуть зібрати великі гроші з людей, які поспішають придбати токени, поки ті стоять копійки».
З іншого боку, інвесторам не варто надто критично оцінювати криптовалютні проекти, обмовився Возняк. Можливо, серед них знайдеться стартап, який може стати ще однією компанією Apple, тільки зараз інвестори можуть цього не розуміти.

Незважаючи на досить песимістичні висловлювання Возняка про криптовалюти, він завжди захоплювався біткоіном. Минулого року бізнесмен назвав BTC «унікальним математичним дивом», хоча уточнив, що сам не планує інвестувати у біткоїн.

Зазначимо, що ще кілька місяців тому співзасновник Apple дотримувався кращої думки щодо цифрових активів, вважаючи, що вони можуть оптимізувати будь-яку сферу діяльності. Проте уряди ніколи не допустять, щоб біткоїн та будь-які інші криптовалюти вийшли їх під контроль регуляторів, вважає Возняк. І в цьому, на його думку, полягає основна проблема криптовалюту.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар