14 Лютого 2023 в 07:08
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

SolanaMonkeyBusiness куплена компанією Hadeswap

SolanaMonkeyBusiness
Share this page to Telegram

HadesDAO, організація, пов’язана з протоколом Hadeswap, придбала SolanaMonkeyBusiness (SMB) та її інтелектуальну власність в останньому прикладі консолідації на ринку NFT.

«Це унікальна можливість розширити можливості такого потужного та унікального бренду», — написала Hadeswap у блозі, оголошуючи про угоду.

Умови угоди не розголошуються.

SMB – це набір із 5000 NFT SolMonkey, викарбуваних на блокчейні Solana. Після запуску влітку 2021 року він викликав хвилю ажіотажу та став однією з найцінніших колекцій у мережі.

HadesDAO заявила, що буде тісно співпрацювати з MonkeDAO, початковою спільнотою власників SMB після викупу.

“Придбання SMB компанією HadesDAO не змінює доступу власника SMB до MonkeDAO і не надає HadesDAO доступу до управління MonkeDAO“, – написав MonkeDAO після оголошення. «Плани OMC залишаються незмінними, і ми все ще очікуємо на випуск офіційної колекції MonkeDAO в найближчі місяці».

Цей крок перегукується з іншою консолідацією на ринку. У березні минулого року компанія Yuga Labs, розробник яхт-клубу Bored Ape, купила інтелектуальну власність для першокласних проєктів CryptoPunks та Meebits. У квітні Netz Capital придбала Pudgy Penguins за 2,5 мільйони доларів.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар