NFT

Сінгапур, Китай та Гонконг стали лідерами за кількістю пошукових запитів NFT в Google

Згідно зі статистичними даними сервісу Google Trends, на початку осені знову було зафіксовано рекорд за кількістю пошукових запитів NFT. Востаннє така кількість громадян шукала інформацію про незамінні токени в березні минулого року. Відомо, що найбільш високий інтерес до NFT у вересні 2021 року надійшов від жителів Азійсько-тихоокеанського регіону. Зокрема, до трійки лідерів увійшли такі країни як Китай, Сінгапур та Гонконг.

Згідно зі звітом вищезгаданого сервісу, перше місце серед країн, що активно цікавляться NFT, посідає Китай. Показник сягнув 100 балів. На другому місці Сінгапур з позначкою 67 балів, на третьому Гонконг — 62 бали. Крім цих найбільш густонаселених держав, до списку увійшли такі країни як США, Нова Зеландія, Канада, Філіппіни, Кіпр та Венесуела.

Виходячи з того, що Китай лідирує за кількістю пошукових запитів NFT, не виключено, що країна може повністю перейти на використання невзаємозамінних токенів. Таку думку висловив співробітник авторитетного бізнес-видання Bankless Times. Зумовлено це, впевнений експерт, тим, що наприкінці вересня Китай повністю відмовився від використання цифрових активів, тому йому необхідно терміново шукати альтернативу.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що популярна криптовалютна біржа FTX анонсувала запуск платформи для торгівлі незамінними токенами, орієнтовану на громадян США.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.