Shinhan Bank

Shinhan Bank протестує міжнародні платежі у стейблкоїнах на блокчейні Hedera Hashgraph

Південнокорейський Shinhan Bank спільно з командою Hedera Hashgraph завершили розробку «доказу концепції» системи міжнародних перекладів із застосуванням стейблкоїнів.

Перевагами нової системи називають проведення транзакції за кілька секунд, а комісія може становити менше за цент. Для цього використовуються різні стейблкоіни. Наприклад, при пересиланні грошей із Південної Кореї кошти клієнта будуть переведені в стейблкоїн, прив’язаний до корейської вони. Потім стейблкоїни переводяться на рахунок банку одержувача, де проводиться конвертація в стейблкоїн, прив’язаний до місцевої валюти, і нарешті робиться виведення у фіатні гроші.

Головною перевагою використання блокчейну та стейблкоїнів називають зниження комісій та швидкість перекладів. За використання традиційної фінансової системи при міжнародному перекладі $200 середня комісія становить $13.02 (6.51%). Платіжні системи на блокчейні дозволять знизити комісії у сотні разів.

«Є чудова можливість позбутися посередників і зробити процес міжнародних перекладів більш ефективним та рентабельним. Люди, які терміново потребують грошей, зможуть швидко та дешево їх отримати», ― зазначив співзасновник та генеральний директор Hedera Hashgraph Менс Хармон (Mance Harmon).

Нагадаємо, що у квітні Shinhan Bank став членом керівника проєкту Hedera Hashgraph.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *