Ripple

SEC подає клопотання на недавню відповідь Ripple

Адвокат захисту Ripple Джеймс Філа, опублікував на своїй сторінці в Twitter додаткові матеріали по справі SEC проти Ripple.

Він написав, що SEC подала клопотання проти недавньої відповіді Ripple на аргумент SEC щодо захисту Ripple “належного повідомлення”.

Заперечення SEC

У листі, представленому судді США Аналісе Торрес, SEC заявляє, що аргументи, представлені Ripple Labs в її недавній відповіді, засновані на неправильній характеристиці захисту “належного повідомлення”.

Ripple наполягає на тому, що SEC не попередили компанію про те, що XRP може бути незареєстрованим цінним папером, оскільки ні в одному з попередніх справ SEC, пов’язаних з цифровими активами, не згадуються точно ті ж факти, що і в поточному випадку Ripple.

Тому юристи компанії наполягають на тому, що Ripple не отримав належного повідомлення від регулятора щодо правового статусу XRP.

Проте, SEC заявляє, що належне повідомлення не обов’язково вимагає точної відповідності фактам, і Ripple не посилається на будь-які справи, які можуть свідчити про зворотне.

Згідно SEC, захист належного повідомлення Ripple (в тому сенсі, як її інтерпретує компанія), якщо вона буде схвалена судом, може анулювати навіть результати тесту Хауї, оскільки такий захист може «спростувати будь-яку вимогу, що стосується інвестиційного продукту, який є не ідентичним цінним папером, який раніше вважався цінним папером”.

«Суд повинен відхилити прохання винести таке рішення», – йдеться в листі SEC.

Сам адвокат Ripple назвав цю відповідь “жалюгідною”.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *