Кити

Santiment: Криптокити володіють 39,2% пропозиції Ethereum

В акаунті аналітичної компанії Santiment у Твіттері повідомляється, що останнім часом найбільші криптокити почали більш активно купувати Ethereum.

У неділю їх масові покупки ETH повернули ціну монети до рівня $ 2691.

Діаграма від Santiment показує, що зараз найбільші криптокити (які знаходяться на рівні мільйонерів) володіють 39,2% від загальної пропозиції Ethereum.

У компанії підкреслили, що такі великі накопичення ETH зроблені майже за три місяці з 12 травня. Таким чином, гаманці криптокитів «мільйонного рівня» вміщають від 1000 до 100 000 ETH кожен.

Вперше з 7 червня Ethereum досяг максимуму в $ 2691. Майже двомісячний максимум був досягнутий завдяки тому, що процентна частка ETH, що належить киту «рівня мільйонерів», тільки що досягла максимуму в 39,2%

Друга за популярністю криптовалюта росте в очікуванні хардфорка «Лондон», який відбудеться через декілька днів на блоці 12 965 000 (імовірно 4 серпня).

Це велике і довгождане оновлення ETH стане важливою частиною переходу Ethereum до алгоритму докази частки (PoS) і одночасно відмови від доведення роботи (PoW), використовуваного декількома криптовалютами, включаючи біткоін, Litecoin і Dogecoin.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *