Сальвадор

Сальвадор витратить прибуток від операцій з біткоїном на будівництво нових шкіл

Сальвадор направить прибуток від придбання та ходлінгу біткоїнів на будівництво нових шкіл. Про це читачам твіттеру повідомив обліковий запис адміністрації президента Сальвадора.

Твіттер адміністрації процитував слова глави держави Наїба Букеле (Nayib Bukele): «Я хочу оголосити, що на кілька мільйонів доларів, які ми отримали як прибуток від біткоїну, ми збираємося побудувати 20 шкіл, повністю обладнаних та сучасних».

Президент також згадав користь, яку приносить країні використання першої криптовалюти: «За такий короткий час ми змогли побачити багато переваг: біткоїн дозволяє нам отримувати грошові перекази з-за кордону будь-коли без сплати будь-яких додаткових комісій».
.
Влада Сальвадора почала купувати біткоїни 7 вересня. Того дня набрав чинності закон про визнання біткоїну законним засобом для розрахунків. Тоді Букеле прозвітував про покупку перших 400 біткоїнів. Потім до них додалися ще 150 і ще 300. Уряд Сальвадора намагався закуповуватися на протоці, заощаджуючи чималі суми.

Востаннє Сальвадор купив біткоїни минулого тижня — уряд країни повідомив про купівлю ще 420 біткоїнів після серйозної корекції найпопулярнішої криптовалюти. Загалом на сьогодні країна володіє 1120 біткойнами.

Купівля першої криптовалюти — це частина плану, затвердженого урядом незадовго до набрання чинності новим законом. Біткоїн-фонд у розмірі $150 млн використовуватиметься для полегшення конвертації BTC у долари США.

Крім купівлі біткоїну, влада країни займається його майнінгом. На початку жовтня в Сальвадорі були здобуті перші біткоїни на державній майнінговій фермі, яка використовує геотермальну енергію вулкана.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *