18 Листопада 2022 в 19:54
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Розробники Tezos про NFT до Чемпіонату світу з футболу

Tezos
Share this page to Telegram

Розробники проєкту Acurast на базі блокчейну Tezos розповіли про невзаємозамінні токени (NFT), присвячені до Чемпіонату світу з футболу, який стартує в Катарі 20 листопада 2022 року. Вони відзначили: отримання перевірених та ненадійних спортивних результатів через їх сервіс ідеально підходить для використання на децентралізованих платформах та дозволяє шанувальникам спорту випробувати новий досвід та користь технологій блокчейну та криптовалют.

Розробники повідомили про програму винагород у співпраці з FlaminGoals. Ця платформа для спортивних ставок також створена на базі Tezos. Призовий фонд на цьому майданчику зазвичай є часткам від загального банку, отриманого шляхом продажу квитків для кожної команди.

Цього ж разу користувачі сервісу отримають можливість вибрати країну, яка, на думку кожного користувача, зможе виграти Чемпіонат світу в Катарі. Далі необхідно викарбувати NFT, заплативши при цьому певну кількість за карбування в криптовалюті XTZ.

Незамінний токен буде використовуватися як квиток. Якщо команда, обрана користувачем, переможе на Світовій першості з футболу, він отримає пропорційну частку із загального фонду, створеного всіма, хто карбував NFT протягом усього турніру.

Представники FlaminGoals запевнили: вони вибрали Acurast, оскільки цей сервіс дозволяє отримати доступ одразу до кількох надійних джерел інформації про результати Чемпіонату світу з футболу та інші статистичні відомості. Скрипт, який виконують передавачі даних, можна знайти у смартконтракті Tezos у відкритому доступі через IPFS.

Члени компанії запевнили: надання вболівальникам головної спортивної гри світу нових унікальних можливостей свідчить про те, що криптографія стрімко вривається у всі сфери повсякденного життя.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар