Блокчейн Ethereum и Tezos

Розробники Bender Labs запустили «міст» між блокчейнами Ethereum і Tezos

Команда проекту Bender Labs запустила «міст» блокчейнами Ethereum і Tezos. За допомогою Wrap Protocol власники токенів стандартів ERC-20 і ERC-721 зможуть взаємодіяти з екосистемою Tezos.

🥳 WRAP Protocol is now LIVE! Here’s everything you need to know to get started. Happy Wrapping! 🥳#WRAP $WRAP @tezos @TezosCommons #Tezos #DeFi #BenderLabs https://t.co/mBV28JDUfP— Bender Labs (@BenderLabs_) April 26, 2021

Децентралізований протокол дозволяє переводити ERC-20 і ERC-721 в стандарт FA2. Вартість wTokens прив’язана до вихідних активів.

«Токени сумісні з більшістю DeFi-протоколів в блокчейні Tezos, такими як Quipuswap, Atomex або Kolibri», – йдеться в повідомленні.

У Bender Labs заявили, що новий інструмент дозволить вирішити проблему високих комісій в мережі Ethereum. На випуск wTokens протоколу буде потрібно близько однієї години.

У жовтні 2020 року розробники Ethereum Classic Labs і ChainSafe Systems запустили міст між блокчейнами Ethereum Classic і Ethereum.

Нагадаємо, у квітні 2021 року проєкт NEAR Protocol представив кроссчейн-рішення Rainbow Bridge для переміщення токенів стандарту ERC-20.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *