Ripple крипта

Ripple продовжує завдавати ударів SEC

У юридичній битві між Комісією з цінних паперів і бірж США (SEC) і Ripple обидві сторони продовжують постійно обмінюватися ударами. У листі, відправленому магістратського судді Сарі Нетберн, юристи Ripple пишуть, що відмова Комісії з цінних паперів і бірж опублікувати свої документи за класифікацією біткоін (BTC) і Ethereum (ETH) заснований на «невірної характеристиці» фактів і «самообманом по результату цієї справи» .

Юристи Ripple пояснили, чому так важливі внутрішні документи SEC по BTC, ETH і XRP. Справа в тому, що повірені Ripple шукають докази того, що агентство сприяло «поширеною плутанини на ринку» щодо XRP:

Замість цього відповідачі шукають документи, які прямо або побічно відображають те, як XRP оцінювався на ринку. Комісія з цінних паперів і бірж не може заперечувати, що є координатором запитів щодо того, чи є XRP цінним папером.


Відомі юристи Джессі Хайнс і Джеремі Хоган відзначили лист від Ripple як відмінний. У той же час Хайнс зробив приписку в Твіттері:

Ця відповідь 🔥 на мою особисту, а не юридичну думку.
Хоган заявив, що після цього листа у судді не буде іншого вибору, окрім як задовольнити клопотання Ripple і підтримати розкриття документів.

Я буду шокований, якщо суддя раптом не змусить SEC надати ці документи.


Крім того, після аналізу Хоган прийшов до висновку, що судовий процес проти Бреда Гарлінгхауса і Кріса Ларсена пускає в хід знання про правопорушення і «це перетворюється у велику помилку для SEC, оскільки саме це робить ці документи актуальними. Наскільки велика буде помилка буде залежати від того, що буде в документах ».

Ще одна дуже цікава річ, захована в виносці: SEC повідомила роздрібного держателя XRP, що відправив SEC електронного листа, що вона НЕ вирішила, чи є XRP цінним папером … почекайте … в ЖОВТНІ 2020! Напевно, вони готували позов в жовтні!
Таким чином, у SEC сформувалася думка з приводу статусу XRP приблизно за 2 місяці до подачі позову. В такому випадку SEC, ймовірно, буде важко заперечувати в суді:

Відповідно, якщо внутрішні документи розкривають (а вони, безсумнівно, будуть), що SEC не могла досягти консенсусу щодо того, яка цифрова валюта є цінним папером, а яка ні, навряд чи можна стверджувати, що учасники ринку знали, що вимагає закон.


І останнє, але не менш важливе: Хоган також вказує на ще один важливий аспект, який може схилити суддю на сторону Ripple.

Нарешті, SEC НЕ допомогла собі, коли говорила судді напівправду (Див. Розділ III). Ви не можете сказати Суду, що ви «надали» 97 тис. Документів, коли ПОЛОВИНА цих документів була надана Ripple до судового розгляду в SEC! Це вірний спосіб розізлити суддю!

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *