SEC

Ripple: Чи було дозволено співробітникам SEC торгувати XRP до розслідування?

Компанія Ripple хоче визначити, чи торгували співробітники SEC XRP до видачі офіційного розпорядження про розслідування.

Ripple подала клопотання судді Сарі Нетберн, щоб змусити Комісію з цінних паперів і бірж США підготувати додаткові документи, що зображають її політику торгівлі цифровими активами. Компанія хоче з’ясувати, чи було дозволено співробітникам SEC торгувати XRP до розслідувань.

Крім того, Ripple прагне отримувати щорічні сертифікати, які показують особисті запаси криптовалют співробітників агентства. Юристи фірми підкреслюють, що їх запити «не є ні обтяжливими, ні невідповідними потребами»:

Наше прохання не є ні обтяжливим, ні невідповідним потребам справи. Запитувана інформація повинна бути легко доступна і, мабуть, вже була розглянута радником SEC в ході нашого процесу зустрічей і нарад.

До січня 2018 року служба у нагляду за цінними паперами не вводила ніяких обмежень на торгівлю криптовалют для своїх співробітників. Цей факт, за словами юристів Ripple, підтримує захист відповідачів, засновану на «справедливому повідомленні», яка обертається навколо передумови про те, що SEC не визначила, чи була криптовалюта, пов’язана з Ripple, цінним папером, для попередження учасників ринку. Крім того, відповідачі хочуть знати, чи вплинула як або сумнозвісна мова колишнього співробітника SEC Вільяма Хінман у квітні 2018 року, в якій він заявив, що Ethereum не є цінним папером, на торговельну діяльність персоналу.

Раніше було відомо, що суд призначив нову телефонну конференцію у справі SEC проти Ripple.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *