Майнінг

Резидентів Південної Кореї зобов’язали розкривати дані про рахунки на закордонних біткоін-біржах

Жителі Південної Кореї зобов’язані повідомляти про свої активи на зарубіжних криптовалютних біржах в рамках виконання вимог податкового законодавства. Про це повідомляє Forkast з посиланням на профільне відомство.

За даними видання, громадяни будуть платити податок на цифрові активи, якщо їх сукупна сума на кінець місяця перевищить 500 млн вон ($ 450. 000). Нове податкове правило вступить в силу з 1 січня 2022 року, а подати декларацію платники податків повинні в червні 2023 року.

Порушникам загрожує штраф у розмірі від 10% до 20% від нерозкритої або заниженої суми. При сумі понад 5 млрд вон ($ 4,5 млн) можлива кримінальна відповідальність.

З 2022 року в Південній Кореї також введуть 20% податок на прибуток від торгівлі криптовалютами на суму понад 2,5 млн корейських вон (приблизно $ 2230).

Аналогічні правила впровадять при спадкуванні або отриманні подарунків в цифрових активах.

До вересня 2021 року криптовалютні біржі Південної Кореї повинні завершити KYC-процедури в рамках виконання закону «Про спеціальні платежі». Він також передбачає заборону анонімних криптовалют.

За даними місцевих ЗМІ, кожен четвертий студент Південної Кореї інвестує в біткоін. У квітні деякі роботодавці відзначили, що їх співробітники у віці від 20 до 30 років відволікаються на відстеження коливань ціни першої криптовалюта або звільняються, щоб повністю присвятити себе трейдингу.

Нагадаємо, за перший квартал 2021 року південнокорейські банки обробили 64,2 трлн вон (~ $ 57,9 млрд) транзакцій по верифікованим рахунках, пов’язаних з криптовалютними біржами, що перевищило сукупний показник 2020 року.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *