Ethereum

Прогноз: Ефір до кінця березня 2022 року торгуватися в районі $ 20 000

Багато експертів вже прокоментували чергове ралі ефіру (ETH). Напередодні найбільший альткоін несподівано перейшов у наступ.

У середу, 1 вересня, курс ETH досяг максимальних значень з середини травня. Зараз монета торгується в районі $ 3520. Капіталізація ефіру за добу зросла приблизно на 5% до $ 413,073 млрд.

Гендиректор Real Vision Рауль Пал приєднався до тих спостерігачів, які дотримуються «бичачого» сценарію для ETH.

За його прогнозами, до кінця березня наступного року ми побачимо, як альткоін досягне $ 20 000. Причому максимуми оновить не тільки ця монета, а й найбільша цифрова валюта біткоін. Рауль Пал вважає, що ціна BTC навесні буде коливатися в діапазоні від $ 250 000 до $ 400 000.

Ключовими драйверами зростання ефіру гендиректор Real Vision вважає ринки DeFi та NFT, які вже виросли більш ніж у два рази.

Рішення проблеми високих мережевих комісій через оновлення програмного забезпечення буде сприяти подальшому розширенню екосистеми ефіріума. Після виходу ETH 2.0 зростання вартості базового активу мережі стане більш впевненим.

Рауль Пал підкреслив:

Є тонни, які утримуються в DeFi та NFT [цифрові активи]. На сьогодні у нас залишається всього 11% доступної пропозиції ETH, і вона знижується з кожним днем, а попит зростає в геометричній прогресії. Єдиним результатом стане експоненціальне зростання цін. Іншого виходу немає.

ETH
Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *