XRP криптовалюта

Прогноз ціни XRP: Ripple націлений на $ 5,00

Сьогодні XRP досяг чергового максимуму в $ 1,50 на кріптобірже Binance. Зараз монета займає четверте місце за ринковою капіталізацією, все більше скорочуючи розрив з Binance coin, і на думку спільноти XRP, скоро займе втрачене раніше третє місце.

Зростання ціни XRP відбувається практично без технічних перешкод, таких як 23,6% -ний відкат по Фібоначчі, якому вона піддалася під час ведмежого ринку 2018-2020 рр. Психологічно важлива відмітка в 1,00 долар викликала лише невелику консолідацію з відкотом до рівня підтримки $ 0,90. У короткій перспективі можна очікувати ослаблення імпульсу, але довгостроково актив продовжує своє вражаюче ралі.

Ціна XRP реагує на юридичні та бізнес-події


Ціна XRP зросла більш ніж на 100% на цьому тижні, оскільки Ripple одержувати юридичні перемоги в судовому процесі Комісії з цінних паперів і бірж (SEC), що викликає чутки про те, що дострокове врегулювання не за горами.

В основі зростаючих оптимістичних настроїв лежить рішення судді про те, що SEC повинна буде надати свою внутрішню документацію по біткоїн і ефіріуму, оскільки адвокати Ripple намагаються зрозуміти, на яких підставах SEC визначила, що біткоїн і ефір не є цінними паперами, а XRP є такими.
Другою серйозною перемогою стала відмова судді задовольнити клопотання SEC розкрити особисті фінансові звіти керівників Ripple, які не мають відношення до справи. Крім того, суддя Сара Нетберн зазначила корисність XRP, що відрізняє його від біткоїна та ефіру.
У міру того, як Ripple розширюється на міжнародному рівні та становлення ясності в юридичній битві, будуть відкриватися нові можливості для зростання ціни XRP.

В даний час ціна зіткнулася з опором на рівні $ 1,50. Індикатори на денному графіку залишаються бичачими, проте індекс відносної сили (RSI) знову знаходиться на рівні перекупленності, що може гальмувати подальше зростання корекцією і консолідацією вище основного рівня підтримки $ 1,25.

Всі рівні опору між поточною ціною і максимумом 2018 року актив не має серйозних проблем, що в поєднанні з проривом закругленого дна на цьому тижні вказує, що XRP націлений на ралі до $ 5,60 в довгостроковій перспективі, що є приростом на 610% від лінії опору, проведеної на графіку, і істотно вище історичного максимуму на $ 3,30.

Тижневий графік XRP / USD

XRP пройшов великий шлях за короткий час, це вказує, що відкат неминучий і може бути не менш вражаючим. Зараз в якості рівня підтримки виступає $ 1,25, іншою важливою підтримкою повинен стати максимум внутрішньоденної моделі вимпела на рівні $ 1,12, за яким слідує критичний рівень $ 1,00. Тижневі закриття нижче $ 1,25 (альтернативний варіант), скасує бичачий прогноз і підвищить ймовірність консолідації вище рівня підтримки $ 1,00.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *