12 Червня 2023 в 08:15
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Аналітик вважає, що падіння ціни альткоїнів не завершилося

Бен Коуен
Share this page to Telegram

Відомий криптоаналітик Бенджамін Коуен вважає, що подальше падіння альткоїнів не за горами, навіть попри нещодавню корекцію криптовалюти.

Капітуляція альткоїнів – це серйозно. Ви не повинні сміятися з цього тільки тому, що думаєте, що ваші альткоїни вже впали на 80% і не можуть впасти ще більше.

Обвал альткоїнів може продовжуватися доти, доки не буде пробитий максимум діапазону домінування біткоїна, доти альткоїни не доберуться до передостанньої стадії занурення, – зазначив Коуен.

Крім того, Коуен зауважив, що уважно стежить за графіком домінування біткоїна (BTC.D), і перевищення рівня домінування BTC вище 49% буде сигналом «ухилення від ризику».

Індекс домінування біткоїна показує, яка частина загальної капіталізації крипторинка належить біткоїну. Бичачий графік BTC.D передбачає, що BTC відбирає ринкову частку альткоїнів.

Коуен також зауважив, що, на його думку, обвал альткоїнів не закінчиться, доки не впаде торгова пара Ethereum/Bitcoin (ETH/BTC):

Ну, і де кінець? Для декого його ніколи не буде. Для інших він настане, і коли це скінчиться, я ясно сказав. Я думаю, що це закінчиться крахом вартості Ethereum/Bitcoin.

Коли це відбудеться? Я не знаю. Я б сказав вам п’ять місяців тому, але Ethereum виявився набагато стійкішим, ніж я думав… але це не означає, що він зрештою не зламається.

Ethereum/Bitcoin
Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар