Сальвадор

Президент Сальвадору підтвердив, що альткоіни не стануть конкурентами біткоіна в країні

Сальвадор не планує брати в якості законного платіжного засобу будь-яку альтернативну біткоіну криптовалюту. Про це президент Наїб Букела заявив в подкасті Пітера Маккормака.

За словами його словами, країні досить складно забезпечити ходіння навіть двох офіційних валют.

«Неможливо ввести десять засобів платежу, навіть два складно. Отже, у нас це будуть біткоіни та долар », – сказав Букела.

При цьому забороняти альткоіни Сальвадор не має наміру. Глава держави підкреслив, що криптовалютні проєкти можуть вести бізнес в країні.

Законопроєкт про визнання біткоіна законним платіжним засобом парламент Сальвадора прийняв на початку червня. Опозиція назвала легалізацію першої криптовалюти неконституційною.

Експерти JPMorgan засумнівалися, що рішення принесе центральноамериканській країні відчутну економічну вигоду. До такого ж висновку прийшли опитані ForkLog експерти. Професор Університету Джонса Хопкінса Стів Ханке заявив, що прийняття першої криптовалюти може завалити економіку.

Нагадаємо, міжнародні фінансові інститути різноспрямовано відреагували на прохання Сальвадора про допомогу з впровадженням криптовалюти – Центральноамериканський банк економічної інтеграції (CABEI) заявив, що посприяє, а Всесвітній банк в цьому відмовив.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *