Криптовалюти

Понад 30% британців готові інвестувати в криптовалюти

Фінансове видання This is Money і криптовалютна біржа Coinbase провели спільне дослідження, що дозволяє з’ясувати, наскільки британцям цікаві інвестиції в криптовалюти.

Дослідження показало, що більше третини британської громадськості байдуже ставиться до покупки криптовалюти через відсутність регулювання. Однак половина опитаних у віці від 30 до 39 років заявили, що більш доступна і зрозуміла інформація про криптовалюти могла б спонукати їх до вкладення коштів.

Тридцять чотири відсотки британців і три чверті людей у ​​віці від тридцяти до сорока років, знайомих з такими криптовалютами, як біткоін, Dogecoin і Ethereum, заявили, що поліпшений захист прав споживачів підвищить ймовірність покупки ними криптоактивів.

При цьому двоє з п’яти опитаних заявили, що не знають, що таке криптовалюти та звідки вони беруться, а серед тих, кому за шістдесят, таких 63%. Не дивно, що деякі банки заборонили інвесторам переказувати гроші на криптовалютні біржі.

Управління з фінансового регулювання і нагляду Великобританії (FCA) попередило споживачів, що їм «слід підготуватися морально до втрати всіх своїх грошей, якщо вони роблять настільки високо ризиковані та спекулятивні покупки».

Дослідження Money також показало, що значна частина опитаних, які стверджують, що «якоюсь мірою знайомі» з криптоактивами, не розуміють, що вони з себе представляють. Тільки 4% людей у ​​віці від 60 до 69 вважають, що вони добре розбираються в криптовалютах.

Попри велику поширеність інвестицій в криптовалюти серед роздрібних та інституційних інвесторів в останні місяці, на території Великобританії галузь залишається нерегульованою.

Біржі криптовалют зараз регулюються FCA тільки в рамках боротьби з відмиванням грошей і фінансуванням тероризму. Це означає, що, попри присутність ряду платформ в списку регульованих, у власників засобів немає доступу до Служби фінансового омбудсмена або схеми компенсації фінансових послуг на випадок, якщо справи майданчика підуть під укіс.

З огляду на зростальну стурбованість з приводу шахрайства в цій сфері, не дивно, що споживачі хотіли б додаткових заходів безпеки.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *