Polymarket

Polymarket знаходиться в стадії розслідування CFTC

Повідомлення про розслідування надійшло у зв’язку з тим, що компанія, як повідомляється, веде переговори про залучення коштів на суму майже 1 мільярд доларів.

Комісія з торгівлі товарними ф’ючерсами (CFTC) вивчає Polymarket, щоб з’ясувати, чи дозволяє платформа ринку прогнозів неправомірно торгувати свопами або бінарними опціонами та чи повинна вона бути зареєстрована в агентстві, повідомляє Bloomberg з посиланням на людей, знайомих з цим питанням.

Компанія, яка просувала близько 4 мільярдів акцій з початку операцій торік, вела переговори про новий раунд фінансування, який може оцінити платформу майже в 1 мільярд доларів, повідомляє Bloomberg.

Як повідомляє Bloomberg, компанія Polymarket найняла колишнього главу виконавчого відділу CFTC для розслідування, з посиланням на джерела.

Bloomberg сказав, що CFTC відмовився від коментарів, в той час, як Polymarket дав відповідь, який не підтвердив і не спростував наявність будь-якого розслідування.

Підприємці в області децентралізованого фінансування (DeFi) давно стверджують, що інтерфейси смартконтрактів не повинні контролюватися, як централізовані біржі.

Засновник Polymarket, Шейн Коплан, відмовився від коментарів в Telegram.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *