3 Жовтня 2021 в 20:04
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Поліція Дубаю навчить інвесторів обчислювати криптошахраїв

крипта
Share this page to Telegram

Поліція Дубаю почала співпрацювати з криптовалютною фірмою BitOasis, щоб протистояти збільшенню випадків шахрайства з використанням криптовалют.

За повідомленням Arab News, мета спільної роботи – допомогти інвесторам і трейдерам ідентифікувати кіберзлочинців і зберегти свої кошти.

Глава відділу по боротьбі зі злочинами, пов’язаними з віртуальними активами поліції Дубаю Тарек Мохаммед заявив, що зараз поліційне управління також інтенсивно навчає свої співробітників основам криптографії та технології блокчейн.

Це партнерство стало логічним продовженням активного впровадження інноваційних технологій Об’єднаними Арабськими Еміратами. Раніше Управління з цінних паперів та сировинним товарам ОАЕ та Управління Всесвітнього торгового центру Дубая (DWTCA) уклали угоду про підтримку криптовалютної торгівлі.

Угода передбачає створення структури, яка дозволяє DWTCA видавати дозволи та ліцензії на фінансову діяльність, в тому числі з використанням таких цифрових активів як біткоін (BTC) і Ethereum (ETH).

Оскільки Дубай продовжує йти назустріч інноваціям і цифрову економіку, DWTCA прагне підтримувати підприємства, засновані на блокчейні і криптографічних технологіях, – йдеться в заяві генерального директора DWTCA Хелала Саїда Альмаррі.

З появою нових технологій, таких як невзаємозамінні токени, які будуть відігравати важливу роль в майбутньому торгівлі … DWTCA прагне запропонувати стійку основу для цієї екосистеми, щоб бути готовим до майбутнього.

Випадки шахрайства з криптовалютами ростуть у міру того, як цифрові активи стають мейнстримом. Федеральна торгова комісія повідомила, що в період з жовтня 2020 року по березень 2021 року його отримала понад 6800 скарг, пов’язаних з обманом під час криптоінвестіцій.

За цей шестимісячний період збитки від шахрайства з криптоінвестіціями перевищили $ 80 млн, що більш ніж в 10 разів перевищує втрати інвесторів за той же період роком раніше.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар