Новини Bitcoin

Пітер Шифф прокоментував падіння біткоіна нижче $ 35 000

Біткоін (BTC) сьогодні зазнає збитків, монета вже звалилася в ціні до $ 34 500. За минулу добу капіталізація криптовалюти скоротилася майже на 20% до $ 665,759 млрд.

Якщо звернути увагу на графік руху BTC, то можна побачити, що останній раз на такому рівні найбільша цифрова валюта торгувалася кінці січня 2021 року.

Фінансист Пітер Шифф скористався падінням вартості біткоіна, щоб в черговий раз розкритикувати цей актив. Він описав обвал курсу BTC, взявши за основу сюжет роману Германа Мелвілла “Мобі Дік”.

BTC

У Твіттері Шифф розмістив пост, в котрому представив біткоін, як кита з твору письменника. Компанія MicroStrategy, що скуповує BTC, – це судно “Пекод”.

Роль капітана корабля виконує гендиректор софтверної компанії Майкл Сейлор, який веде “Пекод” на дно, вважає фінансист.

Пітер Шифф закликав акціонерів MicroStrategy вчасно одуматися і залишити цей “напівзатонулий корабель”. Є ще один варіант – підняти “заколот” і змусити Сейлора змінити фінансову політику.

Нагадаємо, софтверний гігант MicroStrategy на цей час є найбільшим публічним власником біткоіна.

Нещодавно компанія інвестувала в криптовалюту ще $ 10 млн. Як зазначив її гендиректор Майкл Сейлор, його команда придбала ще 229 біткоінів за середньою ціною в $ 43 600 за монету.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *