Біткоін

Пітер Брандт: біткоін повинен вирости ще на 250%

Біткоін виросте ще більше ніж на 250% в рамках поточного бичачого циклу, заявив трейдер Пітер Брандт в інтерв’ю Real Vision. Він порівняв ситуацію з тим, що сталося в 2017 році, коли ціна криптовалюта вперше досягала $ 20 тис. За словами Брандта, зараз ринок знаходиться в стадії паузи, перш ніж почнеться фінальна стадія росту. Якщо прогноз аналітика спрацює, котирування монети перевищать $ 200 тис.

Про багаторазовому зростанні котирувань біткоінe з поточних рівнів говорив і старший стратег Bloomberg Intelligence по біржових товарів Майк Макглоун. Він припустив, що якщо події на кріпторинкe будуть розвиватися за схожим сценарієм, як в 2013 та 2017 років роках, ціна головною цифровий монети може досягти $ 400 тис. Вже в 2021 році.

Один з найяскравіших прогнозів на криптовалютe за останнім часом дав глава MicroStrategy Майкл Сейлор. За його словами, в майбутньому курс біткоінe може досягти $ 5 млн, а капіталізація – $ 100 трлн. Гендиректор компанії, акції якої торгуються на Nasdaq, передбачив, що цифрові гроші випередять по прибутковості цінні паперів FAANG – технологічних гігантів Facebook, Amazon, Apple, Netflix і Google.

У той же час гендиректор кріптобіржі Kraken Джессі Пауелл впевнений, що в найближчі 10 років вартість біткоіну може вирости до $ 1 млн. Пауелл не виключив, що в майбутньому люди почнуть обчислювати всі ціни в біткоінах, а не в доларах.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *