Ripple крипта

Партнер Ripple Nium уклав співпрацю з Modern Exchange Co

Компанія Nium, партнер Ripple, уклала співпрацю з Modern Exchange Co.

Партнер Ripple Nium та провідна компанія Омана з грошових переказів та обміну грошей Modern Exchange Co оголосили про стратегічне партнерство. Воно дозволить Modern Exchange Co використовувати глобальну платіжну інфраструктуру Nium на ключових ринках і таких регіонах, як Азійсько-тихоокеанський регіон, Європа, Латинська Америка і так далі.

Завдяки цій співпраці з партнером Ripple Nium Modern Exchange Co. зможе підключитися до банків-кореспондентів у всьому світі, де клієнти зможуть здійснювати платежі на рахунки одержувачів у режимі реального часу. Клієнти зможуть отримати доступ до мобільної програми Modern Exchange Co. та посилання на оплату грошових переказів у будь-яку країну по всьому світу з будь-якої точки світу за дуже конкурентоспроможними цінами та обмінними курсами.

Фредерік Кросбі, директор з доходів партнера Ripple Nium, зазначив:

Для нас велика честь співпрацювати з Modern Exchange Co, провідним постачальником грошових переказів в Омані та компанією, що знаходиться в авангарді технологій та інновацій. Маючи 36 філій, розташованих по всьому Султанату Оман, компанія має намір розширювати свою присутність у всьому світі та розвивати свої пропозиції цифрових платежів на міжнародному рівні, і ми раді стати їхнім партнером у цій подорожі. Наша глобальна платформа дозволить клієнтам Modern Exchange Co зв’язатися з бенефіціарами у країнах по всьому світу та проводити платежі у місцевій валюті простим, своєчасним та економічним способом.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.