Біткоін

Обсяг транзакцій з біткоіном досягає 700 мільярдів доларів в тиждень.

Обсяг транзакцій біткоіна зараз в сім разів більше, ніж він був у квітні під час попереднього піка, і, як показують дані, більшу його частину становлять великі транзакції.

Було багато порівнянь динаміки цін біткоіна зараз і у квітні, коли криптовалюта досягла свого попереднього історичного максимуму.

Дослідницька фірма IntoTheBlock тепер вказує на величезну різницю в обсязі транзакцій біткоіна між двома періодами.

За даними дослідницької компанії, обсяг транзакцій в мережі біткоіна сягнув понад 700 мільярдів доларів, що являє собою збільшення більш ніж в 7 разів у порівнянні з квітнем.

Крім того, компанія відзначає, що більша частина обсягу надійшла від транзакцій на суму понад 100 000 доларів США.

Також на відміну від ситуації у квітні, зараз немає серйозних ознак того, що на ринок стікаються роздрібні інвестори. Це означає, що ще немає FOMO – то, що зазвичай відбувається, коли цикл наближається до своєї вершини. Ринок також не так перевантажений позиковими засобами, як це було тоді.

У квітні довгострокові власники фіксували прибуток в середньому з 8-кратним кредитним плечем, а тепер вони роблять це з 3-кратним кредитним плечем, що є значущим зниженням.

З іншого боку, індекс страху і жадібності криптовалюти показує, що ми зараз знаходимося в стані екстремальної жадібності, і цей показник, схоже, не нижче, ніж був у квітні.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *