16 Травня 2023 в 07:19
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Новини та прогноз Біткоїна на сьогодні 16 травня 2023 року

Біткоін
Share this page to Telegram

Вчора Біткоїн боровся за бичачий тренд. Після закриття тижневої свічки трохи нижче 27 000 доларів, ціна Біткоїна зросла, хоча на минулій неділі відбулося різке падіння нижче 26 000 доларів.

Згідно з даними Cointelegraph Markets Pro і TradingView, після закриття тижня на рівні близько 26 930 доларів, Біткоїн зміг подолати рівень 27 000 доларів.

Біткоїн

Загальне тло на ринках та його вплив на ціну Біткоїна

Після публікації макроданих за тиждень подією найближчих днів стане виступ Джерома Пауелла, голови Федеральної резервної системи, 19 травня. Як зазначає портал The Kobeissi Letter, цього тижня 14 чиновників ФРС мають подати коментарі щодо ситуації на ринках, що може призвести до великої кількості різноспрямованих тенденцій та може посилити волатильність валют.

Тим часом складність мережі Біткойн знову досягла нових рекордних максимумів. За оцінками BTC.com, після того, як попереднє коригування призвело до невеликого відкату, складність знову може збільшитися на 2% протягом кількох днів. Також учора показник страху та жадібності становив 50/100, що характерно для «нейтральних» ринкових настроїв.

Такі активи, як Ефіріум, Cardano, Dogecoin, Solana та MATIC не показали значної динаміки зростання, на відміну від TONCOIN, BCH та GRT, які зросли приблизно на 5-6%.

Цікавий факт – кількість Біткоїн-адрес, що містять мінімум 1 BTC, подолала позначку в 1 мільйон, згідно з даними Glassnode. Найзначніші прирости показника були зафіксовані під час різкого зниження Біткоїна у червні 2022 року (банкрутство 3AC, якому передував колапс Terra) та після 11 листопада (крах біржі FTX).

Новини та прогноз: якою буде ціна Біткоїна в короткостроковій перспективі

Технічна картина криптовалюти вказує на те, що зростання продовжиться лише після того, як бики зможуть подолати рівень у 27 800 доларів. Якщо це станеться, є ймовірність формування бичачого тренду та тестування позначки 29 000 доларів. Потім можна відбутися фіксація прибутку та відкат Біткоїна до рівня 26 500 доларів.

Прогноз Біткоїна на короткострокову перспективу наступний: ціна Біткоїна перебуватиме в межах діапазону 26 500 – 27 900 $ протягом найближчих днів. Є ймовірність, що курс Біткоїна впритул наблизиться до позначки 28 000 доларів.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар