19 Липня 2023 в 07:03
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Новини та прогноз Біткоїна на 19 липня 2023 року

біткоін
Share this page to Telegram

Новини та прогноз Біткоїна на 19 липня 2023 року. Ціна Біткоїна після зниження до тижневого мінімуму у 29 500 доларів відновилася вище за 30 000 на ранок 19 липня. Протягом тижня курс Біткоїна знаходиться у вузькому діапазоні від 29 500 до 31 800 доларів.

Біткоїн

Найбільше зростання за останню добу у FLEX зросло на 10,8% за останні 24 години до 4,58 долара США, за ним слідує Stellar, його вартість зросла на 9% до 0,139309 долара США. Підвищенню ціни криптовалют допомогло те, що SEC прийняла на розгляд другу заявку на біткойн-ETF від гіганта управління активами Valkyrie.

FLEX

Ця новина з’явилася після того, як 13 липня SEC до розгляду заявку від BlackRock на спотовий Біткоїн-ETF та оновлену заявку на реєстрацію спотового Bitcoin ETF від Valkyrie.

Загальна ситуація на світових ринках та її вплив на ціну Біткоїна

Основні азійські акції ослабли: японський Nikkei 225, Shanghai Composite та гонконзький Hang Seng Index знизилися, а Shenzhen Component трохи підріс.

На додаток до негативних настроїв інвесторів, китайський гігант з розвитку нерухомості China Evergrande повідомив про збитки у розмірі 81 мільярда доларів США за останні два роки у своєму звіті про прибутки та збитки, опублікованому в понеділок.

Ф’ючерси на американські акції також впали у вівторок, крім ф’ючерсів на індекс Dow Jones Industrial Average. Ф’ючерсний індекс S&P 500 та технологічний ф’ючерс Nasdaq-100 ослабли. Інвестори тепер чекають на звіти про доходи від Bank of America, Morgan Stanley та Lockheed Martin, запланованих на сьогодні.

Євро виріс до 17-місячного максимуму, піднявшись на 0,11% у вівторок до 1,12 долара США, найвищого рівня з лютого 2022 року. Інфляція в єврозоні також знизилася до 17-місячного мінімуму в 5,5% у червні, оскільки ринки очікують на чергове підвищення відсоткових ставок від Європейського центрального банку.

Чого очікувати від ціни Біткоїна у короткостроковій перспективі

Найімовірніше слід очікувати плавного зниження ціни Біткоїна. Основна увага інвесторів зміщується у бік фондового ринку.

В основному ринкові гравці передбачають очікування та переміщують капітали до фонду, сподіваючись побачити позитивні зміни у звітності великих компаній. І поки звіти публікують такі гіганти як JPMorgan, Citi й BofA, утриматися від позитивних очікувань Біткоїна складно, оскільки банки демонструють серйозний приріст прибутку.

Таким чином, ціна Біткоїна може знизитися, або залишиться в межах 29800 – 30200 доларів.

Біткоїн оновив локальний максимум, а також липневий мінімум. Станом сьогодні криптовалюта показує більше передумов для відновлення низхідного руху.

Біткоїн
Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар