біткоін прогноз

Новий рекорд від біткоін: Хешрейт мережі досяг 200 EH/s

Обчислювальна активність в мережі біткоїн на цьому тижні побила всі попередні рекорди.

Хешрейт, за даними аналітичної платформи Glassnode, досяг 200 екзахеш в секунду (EH/s). Це новий історичний максимум, відзначили експерти.

За останні дев’ять місяців обчислювальні потужності на блокчейні виросли приблизно вдвічі, це говорить про те, що майнери очікують більш високу ціну на ринку і намагаються добути якомога більше монет.

Співзасновник Morgan Creek Ентоні Помпліано одним з перших прокоментував дані про зростання хешрейта біткоїн. За словами цього експерта і прихильника BTC, немає нічого дивного в тому, що майнери нарощують потужності.

Зростаючі мережеві показники сигналізують про те, що оновлення цінових максимумів не за горами, написав Помпліано у своєму блозі в минулу п’ятницю.

Сьогодні курс біткоїн трохи підріс після вчорашнього падіння. На момент публікації даного матеріалу криптовалюта торгувалася в районі $ 62 200.

Напередодні монета зазнавати збитків на тлі негативного новинного фону, в першу чергу, викликаного забороною використання криптовалюта в Туреччині.

Спочатку ослабла волатильність після IPO Coinbase, а потім на ринок прийшла корекція. В результаті на деяких торгових майданчиках BTC впав нижче $ 62 000.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *