Біткоін

На фондовому ринку США з’явиться новий Bitcoin-ETF

Комісія з цінних паперів США (SEC) офіційно схвалила запуск третього за рахунком BitcoinETF, чиї акції з’являться 16-го листопада під тикером XBTF на біржі CBOE. Цей майданчик вважається центром міжнародної торгівлі ETF-фондами, що може призвести до рекордних інвестицій, здатних підняти курс Bitcoin.

Перший Bitcoin ETF було відкрито компанією ProShares, яка отримала $1,2 млрд за два дні торгів, що призвело до проблем із забезпечуючим фондом акцій.

SEC США погодилася запустити крипто-ETF, орієнтований на ф’ючерси BTC, що торгуються на біржі Чикаго CME. Цей майданчик обмежує кількість контрактів, куплених одним контрагентом, ліміти яких вийшли за межі попиту на Bitcoin-акції ProShares.

Теоретично, врятувати становище міг другий Bitcoin-фонд, запущений Valkyrie, але інвестори оминули цей аналогічний продукт. Очевидно, що бренд має значення і третій фонд у цьому плані виправдовує очікування трейдерів.

VanEck Bitcoin Strategy ETF пов’язаний з компаній, що стала першопрохідником у спробі пробитися з темою криптовалют на фондовий ринок США. Стартап подавав у SEC відразу дві заявки, перша була на ETF, забезпечений спотовим Bitcoin. У п’ятницю SEC її остаточно відхилила, але дозволила запустити ф’ючерсний фонд.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.