MoneyGram

MoneyGram дозволить купувати і переводити криптовалюту клієнтам з США

Сервіс міжнародних грошових переказів уклав партнерську угоду з платформою для обміну цифрових активів і оператором криптоматів Coinme.
Один з найбільших сервісів з міжнародних грошових переказів MoneyGram дозволить купувати та переводити криптовалюту у своїх відділеннях на території США, повідомляє CNBC. За інформацією видання, для цього компанія уклала партнерську угоду з платформою для обміну криптовалютою та оператором криптоматів Coinme. За словами головного виконавчого директора MoneyGram Алекса Холмса, компанія стала першою у світі, хто впровадив модель перетворення криптовалюти в готівку.

У 2018 році MoneyGram вже укладала партнерську угоду з блокчейн-компанією Ripple, щоб використовувати токен XRP в транскордонних платежах. Однак їхня співпраця була перервана в кінці минулого року після того, як Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) звинуватила Ripple в продажу незареєстрованих цінних паперів у вигляді токеноів XRP на $ 1,3 млрд.

В середині квітня сервіс мобільних платежів, який належить PayPal, Venmo оголосив про додавання можливості покупки, продажу та зберігання криптовалюти. Його 70 млн клієнтів отримали доступ до чотирьох цифровим монетам – біткоін, Ethereum, Litecoin і Bitcoin Cash. А в березні клієнти PayPal з США отримали можливість здійснювати платежі в криптовалюті.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.